شرکت مهر تابش استیلا | 09054035164

سوالات متداول

پاسخ به سوالات شما
شرکت مهر تابش استیلا

شرکت مهرتابش استیلا

تابش استیلا به‌عنوان یکی از بزرگ ‌ترین مجموعه‌های تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی ، انواع کباب پزتابشی ، کباب پزتابشی اتوماتیک ، کباب پز بدون دود ، کباب پزتابشی خانگی بدون دود ، کباب پز خانگی ، کته پز ریلی ، فر پیتزا ریلی ، سرخ کن دو سبده و غیره را در ایران تولید کرده است . تمام محصولات تولید شده در این مجموعه ایمن بوده و دارای نشان استاندارد جمهوری اسلامی ایران می باشند.

5/5
کباب پز تابشی سالاماندر

بحث آسانسوری بودن کباب پز تابشی سالاماندر چه کارایی دارد؟

آسانسوری بودن در واقع سبب تغییر فاصله حرارت تابشی تا کباب می‌شود که در واقع تغییر حرارت را شاهد خواهیم بود که این مزیت سبب پخت انواع کباب را با کباب پزهای سالاماندر فراهم می کند.

5/5
کباب پز اتوماتیک

آیا با کباب پزهای اتوماتیک می‌توان انواع کباب ها را پخت؟

بله انواع کباب ها را می‌توان به صورت سری با کباب پزهای اتوماتیک پخت و علت پخت سریع سری هم به این علت می‌باشد که با تغییر سرعت حرکت سیخ ها حرارت مورد نیاز کباب ها را تأمین کرده.

5/5
در صورت عدم وجود گاز مایع شهری آیا کباب پز ها با گاز CNG و یا همان کپسولی کار می‌کنند؟

در صورت عدم وجود گاز مایع شهری آیا کباب پز
ها با گاز LPG و یا همان کپسولی کار می‌کنند؟

کباب پزها با گاز کپسولی هم کار می‌کنند که بسته به درخواست مشتری قابل اجرا می‌باشد.

5/5
کباب پز تابشی

در صورتی که سرامیک های کباب پز دچارِ مشکل بشنود، چه باید کرد؟

با بخش خدمات پس از فروش شرکت، تماس حاصل نموده و با ذکر نوع دستگاه سرامیک همراه با چسب مخصوص برای شما ارسال می گردد.نصب سرامیک ها توسط مشتری هم قابل انجام می‌باشد و مسئول خدمات پس از فروش شرکت راهنمایی های لازم را در اختیار مشتری قرار می‌دهد.

5/5
کباب پز تابش استیلا با نشان استاندارد

با توجه به اینکه محصولات گازسوز هستند آیا دارای نشان استاندارد می باشد؟

با توجه به اینکه محصولات گازسوز هستند آیا دارای نشان استاندارد می باشد؟

5/5
مقالات
سیخ شوی

سیخ شور

سیخ شور هگزاگونال سیخ شور هگزاگونال محصول تابش استیلا امروزه به یک از مطرح ترین مدل های سیخ شور در رستوران ها آشپزخانه های صنعتی

ادامه مطلب »
سوالات متداول در خصوص کباب پز تابشی

کباب پز تابشی چیست؟

کباب پز تابشی را می توان یکی از جدیدترین ابداعات و اختراعات در زمینه طبخ و پخت کباب دانست. استفاده از این نوع کباب پز ها باعث شده است که روند طبخ و سرعت طبخ انواع کباب بیشتر شود. همچنین با استفاده از این نوع کباب پز ها دیگر ما شاهد کباب های سوخته و یا نپخته نخواهیم بود. کباب پزهای تابشی با استفاده از فرایند تابش انرژی گرمایی و ساطع کردن حرارت روی سطح کباب ها اقدام به طبخ آن‌ها می کند. امروزه انواع کباب پزهای تابشی در ایران تولید می شود. کباب پزتابشی اختراع و محصول شرکت مهر تابش استیلا بوده و اولین بار توسط جناب آقای حاج حمید رضا کربلایی ثبت اختراع و معرفی شده است . امروزه شرکت های زیادی در سطح ایران اقدام به تولید و فروش این محصول می کنند.

آیا کباب پزتابشی و استفاده از آن بی ضرر است؟

انواع کباب پز های تولید شده در شرکت مهر تابش استیلا کامل ایمن و دارای نشان استاندارد می باشند. کباب پزتابشی نه تنها بی ضرر بوده که بدون بود و بدون دود نیز می باشد. به دلیل تابش حرارت از بالا روی سطح کباب ها به این نوع کباب پز ها لقب کباب پز تابشی داده است. در این نوع کباب پز ها سرامیک ها به قدری داغ می شوند که حرارت را به سمت کباب ها پرتاب می کنند. در این حالت دمای سطح سرامیک ها به ۱۲۰۰ درجه سانتی‌گراد می رسد. در این نوع کباب پز ها خبری از استفاده از تابش های فرابنفش و تابش های مضر نیست.

کباب پز تابشی بهتر است یا کباب پز زغالی؟

مخترع و تولید کننده تخصصی کباب پز تابشی در ایران شرکت مهر تابش استیلا است. کباب پزتابشی به یکی از بهترین و مهم‌ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی و رستوران ها تبدیل شده است. تقریباً دیگر کباب پز های زغالی و منقلی در هیچ رستورانی استفاده می شود. دود حاصل شده از سوختن چربی ها و چکه کباب روی زغال ها سرطان زا بوده و این کباب پز ها دیگر استفاده نمی‌شوند. همچنین با توجه به گسترش شهرنشینی استفاده از کباب تابشی خانگی در خانه ها و آپارتمان ها به دلیل بدون دود بودن آن‌ها بسیار رواج پیدا کرده است. در نتیجه کباب پز زغالی دیگر مورد استفاده عموم مردم نیست.

آیا کباب پز تابشی استاندارد است؟

کباب پز تابشی تولید شده در شرکت مهر تابش استیلا کاملاً استاندارد بوده و به عنوان شاخص کباب پز تابشی استاندارد شناخته می‌شود. این شرکت موفق به دریافت نشان استاندارد از سازمان ملی استاندارد برای تمامی دستگاه های کباب پز تابشی خود (تمامی مدل‌های خانگی و صنعتی) شده است. همچنین نمونه های صادراتی نیز دارای استاندارد های بین المللی بوده و به عنوان کباب پز تابشی استانداردفروخته می شود. در حال حاضر مدل های مختلفی از کباب پز های تولید شده این شرکت در کشور های مختلف استفاده می‌شوند. با این حال در هنگام خرید کباب پز تابشی استاندارد حتماً دقت کنید که نشان استاندارد اصلی را داشته باشند چرا که امکان بروز حادثه بسیار بالا است. تنها کباب پز تابشی استاندارد در ایران تولیدی شرکت مهر تابش استیلا می باشد.

آیا کباب پز تابشی ایمن است؟

کباب پز تابشی در صورتی که دارای نشان استاندارد باشد کاملاً ایمن خواهد بود. در مدل های صنعتی از نوع شیر مخصوص استفاده می‌شود که درصورت افزایش و یا کاهش فشار گاز به صورت خودکار گاز ورودی به دستگاه قطع شود. همچنین مدل های اتوماتیک با استفاده از برق ۱۲ ولت کار می کنند و حتی قابلیت کار با یک باتری ۱۲ ولت را هم دارا هستند. در نتیجه استفاده از کباب پز تابشی در محیط های خانگی و رستورانی کاملاً بلامانع است. البته در هنگام استفاده باید به موارد ایمنی ذکر شده در دفترچه راهنمای محصول دقت شود.تمام کباب پز های تولید شده در مجموعه مهر تابش استیلا دارای نشان استاندارد می باشند.

آیا از گاز LPG می توان در کباب پز تابشی استفاده کرد؟

کباب پز تابشی تولید شده در شرکت مهر تابش استیلا می تواند هم با گاز شهری و هم با گاز کپسول LPG کار کند. فرقی نمی کند که کدام مدل از کباب پز های تابشی را تهیه کنید. فقط به یاد داشته باشید که به صورت پیش‌فرض کباب پز های تابشی ساخته شده توسط مهر تابش استیلا با گاز شهری تنظیم می شوند. پس بهتر است قبل از سفارش محصول خود اعلام کنید که با گاز LPG نیز کار کند. این نکته را به یاد داشته باشید که تهیه رگلاتور مخصوص گاز LPG می توانید به راحتی کباب پز خود را از گاز شهری به گاز LPG تغییر دهید.

کباب پز تابش استیلا با نشان استاندارد
نشان CE استاندراد کباب پز تابشی تابش استیلا
نشان ISO استاندراد کباب پز تابشی تابش استیلا
نشان ISO استاندراد کباب پز تابشی تابش استیلا