شرکت مهر تابش استیلا | 09054035164

اساس کار کباب پزتابشی چیست ؟

اساس کار کباب پزهای تابشی بدون دود بر اساس سوزاندن گاز در سطح سرامیک ها است که باعث گداخته شدن این سرامیک ها می شود. در نتیجه در مدت زمان کوتاهی دمای سطح سرامیک به ۱۲۰۰ درجه سانتی‌گراد می رسد. این دما از روی سطح سرامیک به سمت کباب ها ساطع شده و کباب ها با دمایی بالاتر از دمای زغال یا شعله آتش طبخ می شوند. برای اینکه به خوبی با فرایند کار کباب پزتابشی آشنا شوید بهتر است مقاله کباب پزتابشی چیست را مطالعه کنید.

مهر تابش استیلا

تابش استیلا با ۴۰ سال سابقه ، انواع کباب پزتابشی ، فر پیتزا ریلی ، سرخ کن دو سبده ، سیخ گیر کباب و کباب پز خانگی را با نام تجاری تابش استیلا در ایران تولید نموده است.
کباب پز تابشی مهرتابش استیلا

دست آورد های مهرتابش استیلا

دارای گواهینمای ثبت اختراع کباب پز بدون دود

کسب نشان استاندارد های داخلی و خارجی

حضور در نمایشگاهای بین المیلی

صادرات به خارج از کشور

سرامیک های نسوز کانادایی Apogee
استفاده شده در کباب پز های تابشی

در کباب پز تابشی تولید شده در شرکت تابش استیلا برای انتقال حرارت از سرامیک های عالی و مرغوب استفاده شده است. این سرامیک ها تولید شرکت Apogee کانادا است که توان بالایی در تحمل حرارت دارند و تا بیش از 1150 درجه سلسیوس را تحمل می کنند. در بازار شرکت های مختلفی دست به ساخت کباب پز های تابشی زده اند که از نظر کیفیت و مرغوبیت کالا تعریف آنچنانی ندارند و در دستگاهای خود سرامیک های چینی استفاده کرده اند که این آجرها از نظر کیفیت بسیار پایین هستند.

به دلیلی جنس عالی و استحکام بالا، از این سرامیک برای تولید انرژی حرارتی تابشی در کوره های صنعتی استفاده می‌شود. نمونه های عمومی استفاده شده از سرامیک برای انتقال تابش سیستم های گرمایشی بزرگ است که در فرودگاه و فروشگاه ها و مراکز تجاری توریستی مدرن اروپایی استفاده می‌شود.

سرامیک تابشی apogee
انتخاب کباب پزتابشی قیمت مناسب

کباب پزتابشی در مدل ها و سایزهای مختلف تولید می شوند. در هنگام انتخاب کباب پز تابشی قیمت فاکتور مهمی بوده و شما باید در ابتدا ظرفیت سرویس دهی و طبخ خود را مشخص کرده و سپس نسبت به خرید کباب پزتابشی قیمت مناسب خود، اقدام نمایید. انتخاب کباب پز می‌تواند تأثیر مهمی در فرآیند کاری آشپزخانه رستوران شما داشته باشد.

مشاوره در انتخاب و خرید محصول در مجموعه تابش استیلا کامل رایگان بوده و شما می‌توانید برای دریافت مشاوره تخصصی با ما در ارتباط باشید.

اساس کار کباب پزتابشی چیست

اساس کار کباب پزهای تابشی بدون دود بر اساس سوزاندن گاز در سطح سرامیک ها است که باعث گداخته شدن این سرامیک ها می شود. در نتیجه در مدت زمان کوتاهی دمای سطح سرامیک به 1200 درجه سانتی‌گراد می رسد. این دما از روی سطح سرامیک به سمت کباب ها ساطع شده و کباب ها با دمایی بالاتر از دمای زغال یا شعله آتش طبخ می شوند.

خرید کباب پز دسته دوم

برخی مواقع مشاهده شده است که بعضی از رستوران دار ها اقدام به فروش کباب پزتابشی دسته دوم خود می کنند. در هنگام خرید کباب پزتابشی دسته دوم باید نهایت دقت را به خرج دهید. سرامیک های شکسته و یا کوره های خراب که به علت عدم استفاده صحیح به وجود می‌آیند، ممکن است باعث کاهش عملکرد کباب پز دسته دوم شوند. در هنگام خرید کباب پز دسته دوم می‌توانید از مشاوره کارشناسان ما بهره ببرید. همچنین اگر فروشنده هستید و می‌خواهید کباب پزتابشی دسته دوم خود را در ابتدا تعمیر کرده و به فروش برسانید می توانید از خدمت تعمیر مجموعه مهر تابش استیلا استفاده کنید. اگر در شهر شما نمایندگی مجموعه مهر تابش استیلا وجود داشته باشد، دستگاه شما در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیر می شود. همچنین می توانید درخواست کنید که تعمیرکاران و سرویس‌کاران مهر تابش استیلا در محل رستوران شما حضور پیداکرده و دستگاه کباب پز دسته دوم شما را تعمیر کنند.

مشتریان ما
مهرتابش استیلا