تماس با ما

تابش آفتاب در استیلای ماست

با تابش آفتاب در این مرز پرگهر برآن شدیم، تا دانش و تجربه را به فن آوری روز گره زده، وبا ابداع و نوآوری کیمیای صنعت را بر دل آهن بنشانیم.آمیزه ای از آتش و نور را غرق در هنر و خلاقیت نموده ایم،در این راه برسختی ها استیلا یافته ، قدم هارا محکم براشته ایم . برترین ها را از سراسر گیتی به مدد آورده ایم ، تا بدست هنرمند نیروهای کشورمان ما نیز مرزهای جهانی را به پیماییم.در این راه همواره خود را سنجیدیم و هرمحصول را اثری منحصر بفرد دانستیم.حال شتابان و پر انگیزه ،تکنولوژی را در نغمه خود دمیده و تابش آفتاب را به استیلای خود در می آوریم.

کباب پز تابشی چیست ؟

کباب پزتابشی را می توان یکی از جدیدترین ابداعات و اختراعات در زمینه طبخ و پخت کباب دانست. استفاده از این نوع کباب پز ها باعث شده است که روند طبخ و سرعت طبخ انواع کباب بیشتر شود. همچنین با استفاده از این نوع کباب پز ها دیگر ما شاهد کباب های سوخته و یا نپخته نخواهیم بود. کباب پزهای تابشی با استفاده از فرایند تابش انرژی گرمایی و ساطع کردن حرارت روی سطح کباب ها اقدام به طبخ آن‌ها می کند. امروزه انواع کباب پزهای تابشی در ایران تولید می شود. کباب پزتابشی اختراع و محصول شرکت مهر تابش استیلا بوده و اولین بار توسط جناب آقای حاج حمید رضا کربلایی ثبت اختراع و معرفی شده است . امروزه شرکت های زیادی در سطح ایران اقدام به تولید و فروش این محصول می کنند.

شرکت مهر تابش استیلا تولید کننده تخصصی کباب پز تابشی در ایران

تماس با ما

تابش استیلا با 40 سال سابقه ، انواع  کباب پزتابشی ، فر پیتزا ریلی ، سرخ کن دو سبده ، سیخ گیر کباب و کباب پز خانگی را با نام تجاری تابش استیلا در ایران تولید نموده است. شما همراهان و مشتریان گرامی می توانید سوالات، نظرات و هر گونه انتقاد و پیشنهادات خود در خصوص محصولات ما را از راه های ارتباطی زیر با ما در میان بگذارید ، نظرات و پیشنهادات شما راهنمای ما برای ادامه راه خواهد بود. این شرکت در راستای حمایت از مشتریان خود اقدام به ارائه راهنمای خرید محصولات کرده است.

پاسخگویی تلفنی از  شنبه تا پنج شنبه از 8:00  الی  16:00  به غیر از روزهای تعطیل ( مراجعه حضوری فقط با تعیین وقت قبلی امکان‌پذیر است. )

همچنین می توانید درخواست های خود را به صورت ایمیل برای ما ارسال نمایید . کارشناسان مربوطه با بررسی درخواست شما در اسرع وقت به ایمیل های ارسالی از جانب شما پاسخ خواهند داد.

تماس با ما

فرم تماس

  • 8 + 45 =