درباره ما

تابش آفتاب در استیلا ماست

با تابش آفتاب در این مرز پرگهر برآن شدیم،  تا دانش و تجربه را  به فن آوری روز گره زده، وبا ابداع و نوآوری کیمیای صنعت را بر دل آهن بنشانیم.آمیزه ای از آتش و نور را غرق در هنر و خلاقیت نموده ایم،در این راه برسختی ها استیلا یافته ، قدم هارا محکم براشته ایم . برترین ها را از سراسر گیتی به مدد آورده ایم ، تا بدست هنرمند نیروهای کشورمان ما نیز مرزهای جهانی را به پیماییم.در این راه همواره خود را سنجیدیم و هرمحصول را اثری منحصر بفرد دانستیم.حال شتابان و پر انگیزه ،تکنولوژی را در نغمه خود دمیده و تابش آفتاب را به استیلای خود در می آوریم.

کباب پز تابشی چیست
کباب پز تابشی محصول شرکت مهر تابش استیلا است. تابش استیلا به‌عنوان یکی از بزرگ ‌ترین مجموعه‌های تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی ، انواع کباب پزتابشی ، کباب پز بدون دود ، کباب پز خانگی بدون دود ، کته پز ریلی ، فر پیتزا ریلی ، سرخ کن دو سبده و غیره را در ایران تولید می کند.

کباب پز تابشی را می توان یکی از جدیدترین ابداعات و اختراعات در زمینه طبخ و پخت کباب دانست. استفاده از این نوع کباب پز ها باعث شده است که روند طبخ و سرعت طبخ انواع کباب بیشتر شود. همچنین با استفاده از این نوع کباب پز ها دیگر ما شاهد کباب های سوخته و یا نپخته نخواهیم بود. کباب پزهای تابشی با استفاده از فرایند تابش انرژی گرمایی و ساطع کردن حرارت روی سطح کباب ها اقدام به طبخ آن‌ها می کند. امروزه انواع کباب پزهای تابشی در ایران تولید می شود. کباب پزتابشی اختراع و محصول شرکت مهر تابش استیلا بوده و اولین بار توسط جناب آقای حاج حمید رضا کربلایی ثبت اختراع و معرفی شده است . امروزه شرکت های زیادی در سطح ایران اقدام به تولید و فروش این محصول می کنند.

شرکت مهرتابش استیلای اراک با مدیریت حاج حمیدرضا کربلایی به عنوان مخترع و تولید کننده اصلی تجهیزات تابشی در ایران با سالها تجربه و همچون گذشته ، با بهره مندی از امکانات و ابزارآلات روز ، وبا اتکا به تجربه مدیران و توان متخصصین زبده خود ، توانایی تولید انواع کباب پز های تابشی (اتوماتیک ،سالاماندر و… ) در بالاترین سطح کیفی ممکن و با بهترین مواد اولیه را دارا می باشد.

این شرکت تمامی محصولات خود را با یکسال گارانتی و 10سال خدمات پس از فروش واقعی ،با قیمت هایی بسیار مناسب و رقابتی روانه بازار تجهیزات آشپزخانه های صنعتی خواهد کرد.

دستگاه کباب پزتابشی اولین بار در ایران توسط برادران کربلایی اختراع و طراحی شد و پس از کسب گواهینامه ثبت اختراع و تاییدیه دانشگاه علوم پزشکی ،تولید انبوه آن در دستور کار قرار گرفت . اینک که چندین سال از اختراع اولین کباب پز تابشی میگذرد 20 مدل کباب پز تابشی با نام تجاری تابش استیلا در انواع کباب پزتابشی اتوماتیک ، کباب پزتابشی چند منظوره (سالاماندر) و کباب پزتابشی رومیزی ، فر پیتزا ریلی ، کته پز ریلی ، سرخ کن دو سبده و… طراحی ،تولید و به بازار تجهیزات آشپزخانه صنعتی عرضه گردیده است.

خدمات شرکت برای مشتریان

مشاورین حرفه ای

خرید ، استفاده ، کارکرد، آموزش کالاها

پشتیبانی فنی

کمک برای استفاده صحیح از محصولات

واحد گارانتی

فرآیند خدمات گارانتی به پشتیبان

درباره فروشگاه آنلاین ما

هدف ما جلب رضایت مشتریان است

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

 

کاربران و مشتریان تابش استیلا می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت تابش استیلا را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری ماست.

در جهت توسعه و پیشرفت

کباب پز تابشی را می توان یکی از جدیدترین ابداعات و اختراعات در زمینه طبخ و پخت کباب دانست. استفاده از این نوع کباب پز ها باعث شده است که روند طبخ و سرعت طبخ انواع کباب بیشتر شود. همچنین با استفاده از این نوع کباب پز ها دیگر ما شاهد کباب های سوخته و یا نپخته نخواهیم بود. کباب پزهای تابشی با استفاده از فرایند تابش انرژی گرمایی و ساطع کردن حرارت روی سطح کباب ها اقدام به طبخ آن‌ها می کند. امروزه انواع کباب پزهای تابشی در ایران تولید می شود. کباب پزتابشی اختراع و محصول شرکت مهر تابش استیلا بوده و اولین بار توسط جناب آقای حاج حمیدرضا کربلایی ثبت و اختراع و معرفی شده است . امروز شرکت های زیادی در سطح ایران اقدام به تولید و فروش این محصول می کنند 

دست آورد های مهرتابش استیلا

تابش استیلا با ۴۰ سال سابقه ، انواع  کباب پزتابشی ، فر پیتزا ریلی ، سرخ کن دو سبده ، سیخ گیر کباب و کباب پز خانگی را با نام تجاری تابش استیلا در ایران تولید نموده است.

دارای گواهینمای ثبت اختراع کباب پز بدون دود

کسب نشان استاندارد های داخلی و خارجی

حضور در نمایشگاهای بین المیلی

صادرات به خارج از کشور

مدیریت شرکت مهرتابش استیلا

شرکت مهرتابش استیلای اراک با مدیریت حاج حمیدرضا کربلایی به عنوان مخترع و تولید کننده اصلی تجهیزات تابشی در ایران با سالها تجربه و همچون گذشته ، با بهره مندی از امکانات و ابزارآلات روز ، وبا اتکا به تجربه مدیران و توان متخصصین زبده خود ، توانایی تولید انواع کباب پز های تابشی (اتوماتیک ،سالاماندر و… ) در بالاترین سطح کیفی ممکن و با بهترین مواد اولیه را دارا می باشد.

حاج حمیدرضا کربلایی علی