کته پز ریلی - محصول جدید تابش استیلا | کباب پز تابشی

کته پز ریلی – محصول جدید تابش استیلا

فر کته پز ریلی – محصول جدید تابش استیلا

مهر تابش استیلا با 40 سال سابقه ، انواع  کباب پز تابشی ، فر پیتزا ریلی ، کته پز ریلی ، سیخ گیر کباب و کباب پز خانگی را با نام تجاری تابش استیلا در ایران تولید نموده است. فر کته پز ریلی ازجمله محصولات پرکاربرد در آشپزخانه های صنعتی است. این محصول جهت پخت برنج ته دیگی، ته چین و برنج کته تک پرسی توسط شرکت مهرتابش استیلا و با استفاده از تکنولوژی تابشی طراحی، ساخت و روانه بازار تجهیزات آشپزخانه گردیده است.

مزایای فر کته پز ریلی

 • امکان پخت انواع غذاهای ایرانی و فرنگی نظیر پیتزا، برنج ته دیگی، انواع کوکو و… بطور انبوه با تغییر سرعت کانویر و درجه حرارت فر ریلی.
 • امکان تغییر درجه حرارت از 190 تا 500 درجه سانتیگراد و سرعت کانویر از 31،5 سانتیمتر بر دقیقه تا حداقل 3 سانتیمتر بر دقیقه.
 • استفاده از دانش و تکنولوژی منحصر به فرد با بکار گیری مشعل های تابشی مادون قرمز که موجب بالا رفتن سرعت انتقال حرارت به ظرف غذا شده و موجب کوتاه شدن زمان پخت می گردد.
 • پخت برنج ته دیگی در 13 دقیقه ویا به عبارت دیگر ظرفیت پخت 150 عدد پیتزا (ظرف با قطر 18 سانتیمتر ) در ساعت و یکصد عدد برنج ته دیگی (در ظروف مخصوص با قطر 14 سانتیمتر).
 • دارای کانویر از توری های کبریتی قابل انعطاف ،قابل شستشو و مقاوم به حرارت از جنس استیل 304 (ضد زنگ) و پوشش بدنه بیرونی و داخلی از جنس استیل 430 (مقاوم به حرارت ).

سیستم استفاده شده در فر کته پز ریلی محصول تابش استیلا

 • سیستم بازیافت حرارتی برای جذب حرارت و خنک کاری بدنه فر ریلی و استفاده از هوای گرم شده برای تامین هوای مشعل ها استفاده شده است. این سیستم موجب بالا رفتن راندمان احتراق از یک سو و از سوی دیگر عدم نیاز به عایق های آلوده کننده در بدنه دستگاه شده است.
 • بکارگیری سیستم بازیافت حرارتی برای جذب حرارت و خنک کاری بدنه فر ریلی و استفاده از هوای گرم شده برای تامین هوای مشعل ها استفاده شده است. این سیستم موجب بالا رفتن راندمان احتراق از یک سو و از سوی دیگر عدم نیاز به عایق های آلوده کننده در بدنه دستگاه شده است .

طراحی بدنه و کنترل پنل فر کته پز ریلی تابش استیلا

 • پنل کنترلی دستگاه بصورت کاملا ارگونومی و زیبا طراحی و ساخته شده است. این پنل، کنترل سیستم حفاظت پیلوت بوسیله میله یون، کنترل درجه حرارت فر و کنترل سرعت و تغییر جهت حرکت کانویر را بوسیله پردازنده های الکترونیکی را بعهده دارد.
 • توان حرارتی فر کته پز ریلی تابش استیلا برابر 35000 kcal/hr و گاز مصرفی آن برابر با 3.7 /hr می باشد .
 • فرریلی دارای ابعاد 1200.1000.2000 میلیمتر می باشد و بر روی دو چرخ ثابت و دو چرخ گردان نصب شده است.

مشخصات فنی و ابعاد فر کته پز ریلی محصول جدید تابش استیلا

قابلیت پخت 110پرس برنج ته دیگی در یک ساعت


برتری های فر کته پز ریلی تابش استیلا:

 • تبدیل حرارت تابشی به جریان هوای گرم.
 • پخت غذا در شرایط کاملا بهداشتی(بدون نشست منواکسید روی غذا).
 • مصرف پایین گاز و انجام سوخت بطور کامل و راندمان حرارتی بالا.
 • در دسترس بودن قطعات و سهولت در تعمیر.
 • قیمت بسیار مناسب، کیفیت بالا در موارد اولیه و ساخت.
 • دسترسی آسان به پنل فرمان با طراحی ارگونومیک


فر کته پز ریلی محصول جدید تابش استیلا
فر کته پز ریلی محصول جدید تابش استیلا
معرفی شرکت مهر تابش استیلا

تابش استیلا” از واحدهای برتر صادراتی استان مرکزی می‌باشد. شرکت مهر تابش استیلا مخترع و تولیدکننده تخصصی تجهیزات آشپزخانه شامل کباب پز تابشی، فر پیتزا ریلی، سیخ گیر اتوماتیک و کته پز ریلی استاندارد در کشور همگام با سایر بخش‌های صنعتی اقدام به ورود به بازارهای جهانی کرده است.  قطعاً این مهم میسر نمی‌شد جز با به‌روز آوری محصولات ،ارتقا چشمگیر سطح کیفی و قیمت گذاری رقابتی که موجب متقاعد شدن طرف خارجی می‌گردد.

محصولات شرکت شامل کباب پز تابشی، فر پیتزا ریلی، سیخ گیر اتوماتیک و کته پز ریلی با برند تابش استیلا حاصل 40 سال تلاش و تجربه مدیران شرکت مهر تابش استیلای اراک است.
اهداف شرکت مهر تابش استیلا

ما بر آنیم این شرکت را چنان متحول کنیم تا با توسعه کارکنان و بهبود مستمر محصولات، خدمات، انعطاف پذیری و افزایش بازدهی، در شمار معتبرترین و مشهورترین عرضه کنندگان تجهیزات تابشی آشپزخانه‌های صنعتی درآییم. مهر تابش استیلا مفتخر است: انواع کباب پز تابشی اتوماتیک، کباب پز تابشی ریلی، کباب پز تابشی چند منظوره (سالاماندر)، کباب پز تابشی خانگی، سیخ شوی هگزاگونال، سرخ کن دو سبده، فر پیتزا ریلی، سیخ گیر اتوماتیک و کته پز ریلی و تجهیزات آشپزخانه صنعتی و غذا پزی را با نام تجاری تابش استیلا در ایران تولید و به بازار عرضه نموده است.

تولید کباب پز تابشی در مهر تابش استیلا
شرکت مهر تابش استیلا با 40 سال سابقه، مفتخر است محصولات صنعتی آشپزخانه از قبیل: 14 مدل کباب پز تابشی، فر پیتزا ریلی، سیخ گیر اتوماتیک، کته پز ریلی و تجهیزات آشپزخانه صنعتی و غذا پزی را با نام تجاری تابش استیلا در ایران تولید و به بازار عرضه نموده است.

 

نحوه خرید محصولات تابش استیلا

شما می‌توانید برای سفارش محصولات تابش استیلا مانند کباب پز تابشی، فر پیتزا ریلی، سیخ گیر اتوماتیک و کته پز ریلی با شماره‌های ارائه شده در همین سایت تماس گرفته و محصول مورد نیاز خود را با مناسب‌ترین قیمت (قیمت درب کارخانه) و بالاترین کیفیت، درب منزل و یا محل کار خود دریافت نمایید. تمام محصولات تولید شده در گروه مهر تابش استیلا دارای گارانتی، تایید وزارت بهداشت و نشان استاندارد می‌باشند. شما در هنگام خرید از خدمات پس از فروش 10 ساله نیز بهره‌مند خواهید شد.