کباب پز تابشی | خدمات پس از فروش مهر تابش استیلا

کباب پز تابشی محصول شرکت مهر تابش استیلا است. تابش استیلا به‌عنوان یکی از بزرگ ‌ترین مجموعه‌های تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی ، انواع کباب پزتابشی ، کباب پزتابشی اتوماتیک ، کباب پز بدون دود ، کباب پزتابشی خانگی بدون دود ، کباب پز خانگی ، کته پز ریلی ، فر پیتزا ریلی ، سرخ کن دو سبده و غیره در نظر دارد با ارائه مجموعه مقالاتی در خصوص رستوران داری، به همکاران خود در این صنعت کمک کند.

کباب پز تابشی | خدمات پس از فروش

فرآیند تعمیر نگهداری محصولات تابش استیلا بسیار تخصصی است. محصولات تولید شده در این مجموعه دارای ساختاری متناسب با سیستم کاربری هم‌زمان برق و گاز هستند به همین دلیل دارای حساسیت بسیار بالایی می‌باشند. همین مورد باعث شده است که دستگاه ها در صورت نیاز به تعمیر و سرویس توسط نماینده های مجاز و یا سرویس‌کاران شرکت تعمیر شوند.

انجام سرویس‌های دوره‌ای توسط نمایندگی‌های مجموعه و یا بخش خدمات پس از فروش شرکت انجام می‌شود. این سرویس‌ها به‌صورت چند ماه یک‌بار است و شما به‌راحتی می‌توانید نسبت به انجام آن‌ها اقدام نمایید. شما می‌توانید با بخش خدمات پس از فروش مجموعه تابش استیلا تماس گرفته و در خصوص انجام سرویس‌های موردنیاز تمامی محصولات شامل کباب پز اتوماتیک، کباب پز تابشی سالاماندر تابش استیلا (کشویی آسانسوری)، کباب پز تابشی کشویی، انواع فر پیتزا ریلی، کته پز ریلی، سیخ گیر کباب اتوماتیک، سرخ کن دو سبده، سیخ شوی هگزاگونال و کباب پز تابشی خانگی را درخواست نمایید.

خدمات پس از فروش

برای تعمیر بخش‌های حساس مانند کوره‌ها، تعویض سرامیک‌ها و سیستم برقی داخل دستگاه حتماً باید به نمایندگی مجاز تابش استیلا در شهر خود مراجعه کنید و صورتی که دسترسی به نماینده این مجموعه را ندارید با بخش خدمات پس از فروش تماس گرفته و مشکل خود را با ما در میان بگذارید. همکاران ما در بخش خدمات پس از فروش هرروز هفته و در 24 ساعت (7 / 24) آماده پاسخگویی به مشکلات و سؤالات شما هستند.

خدمات پس از فروش مهر تابش استیلا
مشاوران حرفه ای

خرید ، استفاده ، کارکرد ، آموزش  کالا ها

پشتیبانی فنی

کمک برای استفاده‌ی صحیح از محصولات

پاسخ گویی سریع

سرعت  در پاسخگویی و جلب رضایت مشتری

واحد گارانتی

فرآیند ارایه خدمات گارانتی به مشتریان

شما می توانید از طریق صفحات اجتمایی ما در اینستاگرام ، و یا با جست جو کردن محصول مورد نظر خود در صفحات نماشا، آپارات و همچنین جست و جو کردن آگهی های تبلیغاتی ما در سایت دیوار، با محصولات ما آشنا شوید.

خدمات پس از فروش مهر تابش استیلا

10 سال خدمات پس از فروش به تمامی مشتریان

یکی از وظایف اصلی واحدهای خدمات پس از فروش ارایه مشاوره‌های فنی به مشتریان و نمایندگی در هر دو سو می‌باشد. این واحد وظیفه دارد نیازهای فنی مشتریان را شناسایی و راهکارهای لازم برای پاسخگویی به این سوالات تدوین نمایند.

  • تهیه و تدوین خط مشی گارانتی که حقوق مشتریان و شرایط ابطال گارانتی در آن دیده می‌شود.
  • تهیه و تدوین دستورالعمل گارانتی (فرآیند اجرایی عملیات ارایه خدمات گارانتی به مشتریان توسط نمایندگی‌ها)
  • نظارت بر عملکرد نمایندگی‌ها در ارایه خدمات گارانتی به مشتریان
  • تعیین نرخ اجرت سالانه و ابلاغ آن به نمایندگی‌ها

با ما در تماس باشید

شرکت مهر تابش استیلا – واحد خدمات پس از فروش – (امکان ارسال پیام از طریق واتساپ ، تلگرام )

086-33553414  تماس مستقیم با واحد خدمات پس از فروش

09120940129  تماس مستقیم – ارسال پیامک – ارسال پیام واتساپ و تلگرام

service@kababpaztabeshi.com  ارسال ایمیل

پیام خود را برای ما ارسال نمایید

  • 6 + 81 =