درباره ما | کباب پز تابشی

درباره ما

درباره ما

شرکت مهرتابش استیلای اراک با مدیریت حاج حمیدرضا کربلایی (که پیشتر به همراه برادر خود با تاسیس شرکت خلاق دما گستر،انواع کباب پز های تابشی را با برند شیدپخت روانه بازار تجهیزات آشپزخانه های صنعتی نموده اند) با سالها تجربه وهمچون گذشته ، با بهره مندی از امکانات و ابزارآلات روز ، وبا اتکا به تجربه مدیران و توان متخصصین زبده خود ، توانایی تولید انواع کباب پز های تابشی (اتوماتیک ،سالاماندر و… ) در بالاترین سطح کیفی ممکن و با بهترین مواد اولیه را دارا می باشد.

این شرکت تمامی محصولات خود را با یکسال گارانتی و 10سال خدمات پس از فروش واقعی ،با قیمت هایی بسیار مناسب و رقابتی روانه بازار تجهیزات آشپزخانه های صنعتی خواهد کرد.

دستگاه کباب پز تابشی اولین بار در ایران توسط برادران کربلایی اختراع و طراحی شد و پس از کسب گواهینامه ثبت اختراع و تاییدیه دانشگاه علوم پزشکی ،تولید انبوه آن در دستور کار قرار گرفت . اینک که چندین سال از اختراع اولین کباب پز تابشی میگذرد 20 مدل کباب پز تابشی با نام تجاری تابش استیلا در انواع کباب پز تابشی اتوماتیک ، کباب پز تابشی چند منظوره (سالاماندر) و کباب پز تابشی رومیزی ،فرریلی (پخت برنج تک پرسی)، پیتزا، سرخ کن و… طراحی ،تولید و به بازار تجهیزات آشپزخانه صنعتی عرضه گردیده است.

tabesh-estila-administartor

ماموریت ما

  • ارتقای بهداشت و سلامت افراد جامعه و مواد غذایی
  • افزایش ایمنی محصولات و رعایت کنترل های مهندسی
  • کاهش آلودگی محیط زست
  • کاهش چشمگیر مصرف انرژی
  • پیشرو در تولید و توسعه تجهیزات تابشی برای آشپزخانه های صنعتی
  • کسب رضایت مشتریان از کیفیت طراحی و ساخت محصولات
  • قیمت مناسب و خدمات پس از فروش گسترده.

تابش آفتاب در استیلای ماست

با تابش آفتاب در این مرز پرگهر برآن شدیم،  تا دانش و تجربه را  به فن آوری روز گره زده، وبا ابداع و نوآوری کیمیای صنعت را بر دل آهن بنشانیم.آمیزه ای از آتش و نور را غرق در هنر و خلاقیت نموده ایم،در این راه برسختی ها استیلا یافته ، قدم هارا محکم براشته ایم .

برترین ها را از سراسر گیتی به مدد آورده ایم ، تا بدست هنرمند نیروهای کشورمان ما نیز مرزهای جهانی را به پیماییم.در این راه همواره خود را سنجیدیم و هرمحصول را اثری منحصر بفرد دانستیم.حال شتابان و پر انگیزه ،تکنولوژی را در نغمه خود دمیده و تابش آفتاب را به استیلای خود در می آوریم.

کباب پز تابشی - فر پیتزا ریلی - کته پز ریلی