کباب پز خانگی بدون دود | کباب پز تابشی

کباب پز خانگی بدون دود

کباب پز تابشی خانگی - کباب پز بدون دود - کباب پز خانگی

با گسترش شهرنشینی و سکونت در آپارتمان ها،پخت کباب که همراه با دود و بوی فراوان میباشد خلاف عرف بوده و منطبق با آئین نامه های سکونت در آپارتمان نمیباشد به همین دلیل در چند سال گذشته این غذا از منوی اصلی سفره ایرانی حذف و یا تهیه بصورت آماده  (رستوران) گردیده است.مشکل از انجا شروع میشود که در تمامی کباب پزها و اجاق ها،شعله زیر کباب قرار دارد و هنگام فرایند پخت قطرات چربی (اشک کباب) به پایین (ذغال-صفحه داغ-چدن و …) چکیده و ایجاد دود و بوی فراوان میکند که این دود بعلت داشتن ترکیبات آروماتیک،سرطانزاست و تغییرات منفی بسزایی در سلامت افراد خواهد داشت.حال اگر شعله در منافذی کوچک و در سقف دستگاه تعبیه شود و بجای ذغال از یک سینی (پر از آب) استفاده کنیم،مشکل اصلی حل خواهد شد و اشک کباب وارد سینی آب شده و براحتی خارج خواهد شد.

کباب پز خانگی طرح +A   دارای شیر الکترونیکی،برد کنترل و سنسور حرارتی

کباب پز 8 سیخ با ابعاد 40*65

کباب پز تابشی خانگی

کباب پز تابشی خانگی

کباب پز خانگی بدون دود طرح A ،کباب پز 8سیخ  با ابعاد 40*65

کباب پز تابشی خانگی

کباب پز تابشی خانگی

کباب پز خانگی ( گازی- گاز شهری) تابش استیلا در کنار تولید کباب پز های تابشی اتوماتیک، کباب پز تابشی سالاماندر و کباب پز تابشی ریلی یک نمونه کوچک خانگی است.

کباب پز تابشی خانگی تابش استیلا قابلیت پخت انواع کباب کوبیده، کباب برگ، چنجه، کباب سلطانی، کباب بختیاری، جگر و جوجه کباب را دارد. وجود شلف متحرک قابلیت مهمی از این دستگاه می باشد

این دستگاه قابلیت گریل انواع ماهی و استیک، کدو و بادمجان برای غذا های ایرانی  و فرنگی را دارا میباشد.

از مزایا مهم این کباب پز،عدم وجود دود می باشد. بنابراین براحتی در آپارتمان ها و برج ها قابل استفاده است. تابش حرارت یکنواخت از بالا باعث مغز پخت کامل کباب میشود.

کباب پز تابشی خانگی تابش استیلا قابل استفاده در باربیکو منازل، آپارتمان ها و ویلاها بوده و طبخ کباب های اصیل ایرانی را برای مصرف کننده بسیار سهل و آسان می نماید.

 

کباب پز تابشی خانگی

کباب پز تابشی خانگی

کباب پز تابشی خانگی

کباب پز تابشی خانگی

کباب پز تابشی خانگی

کباب پز تابشی خانگی

ارتباط با واحد فروش تابش استیلا: 09129612918  
09184386973
086-33553414