کباب پز خانگی بدون دود | کباب پز تابشی

کباب پز خانگی بدون دود

با گسترش شهرنشینی و سکونت در آپارتمان ها،پخت کباب که همراه با دود و بوی فراوان میباشد خلاف عرف بوده و منطبق با آئین نامه های سکونت در آپارتمان نمیباشد به همین دلیل در چند سال گذشته این غذا از منوی اصلی سفره ایرانی حذف و یا تهیه بصورت آماده  (رستوران) گردیده است.مشکل از انجا شروع میشود که در تمامی کباب پزها و اجاق ها،شعله زیر کباب قرار دارد و هنگام فرایند پخت قطرات چربی (اشک کباب) به پایین (ذغال-صفحه داغ-چدن و …) چکیده و ایجاد دود و بوی فراوان میکند که این دود بعلت داشتن ترکیبات آروماتیک،سرطانزاست و تغییرات منفی بسزایی در سلامت افراد خواهد داشت.حال اگر شعله در منافذی کوچک و در سقف دستگاه تعبیه شود و بجای ذغال از یک سینی (پر از آب) استفاده کنیم،مشکل اصلی حل خواهد شد و اشک کباب وارد سینی آب شده و براحتی خارج خواهد شد.

کباب پز خانگی طرح +A   دارای شیر الکترونیکی،برد کنترل و سنسور حرارتی

کباب پز 8 سیخ با ابعاد 40*65

کباب پز خانگی بدون دود طرح A ،کباب پز 8سیخ  با ابعاد 40*65

کباب پز خانگی ( گازی- گاز شهری) تابش استیلا در کنار تولید کباب پز های تابشی اتوماتیک، کباب پز تابشی سالاماندر و کباب پز تابشی ریلی یک نمونه کوچک خانگی است.

کباب پز تابشی خانگی تابش استیلا قابلیت پخت انواع کباب کوبیده، کباب برگ، چنجه، کباب سلطانی، کباب بختیاری، جگر و جوجه کباب را دارد. وجود شلف متحرک قابلیت مهمی از این دستگاه می باشد

این دستگاه قابلیت گریل انواع ماهی و استیک، کدو و بادمجان برای غذا های ایرانی  و فرنگی را دارا میباشد.

از مزایا مهم این کباب پز،عدم وجود دود می باشد. بنابراین براحتی در آپارتمان ها و برج ها قابل استفاده است. تابش حرارت یکنواخت از بالا باعث مغز پخت کامل کباب میشود.

کباب پز تابشی خانگی تابش استیلا قابل استفاده در باربیکو منازل، آپارتمان ها و ویلاها بوده و طبخ کباب های اصیل ایرانی را برای مصرف کننده بسیار سهل و آسان می نماید.

 

ارتباط با واحد فروش تابش استیلا: 09129612918  
09184386973
086-33553414