کباب پز تابشی چیتا گرند محصول تابش استیلا | مخترع کباب پز تابشی

کباب پز تابشی چیتا گرند محصول شرکت مهر تابش استیلا است. تابش استیلا به‌عنوان یکی از بزرگ ‌ترین مجموعه‌های تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی ، انواع کباب پزتابشی ، کباب پزتابشی اتوماتیک ، کباب پز بدون دود ، کباب پزتابشی خانگی بدون دود ، کباب پز خانگی ، کته پز ریلی ، فر پیتزا ریلی ، سرخ کن دو سبده و غیره در نظر دارد محصولات و تجهیزات آشپزخانه صنعتی خود را به صورت کامل به مشتریان خود معرفی کند.

معرفی کباب پز تابشی چیتا گرند محصول مهر تابش استیلا

مشخصات محصول کباب پز تابشی چیتا گرند

نام :کباب پز تابشی چیتا گرند

سازنده : مهر تابش استیلا

ویژگی های محصول :

 • امکان پخت انواع کباب کوبیده
 • پخت کباب آبدار و مغز پخت
 • پخت بدون دود و سالم کباب
 • جایگذاری آسان سیخ کباب برای پخت
 • امکام تغییر و جابه جایی سیخ قبل از ورود به مرحله پخت
 • مصرف گاز بسیار پایین
مشخصات شرکت تابش استیلا

مهر تابش استیلا با 40 سال سابقه ، انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی شامل کباب پز تابشی ، فر پیتزا ریلی ، کته پز ریلی ، کباب پز تابشی خانگی، سیخ گیر اتوماتیک، سیخ شور هگزاگونال، سرخ کن دو سبده و کباب پز 12 سیخ رومیزی را با نام تجاری تابش استیلا در ایران تولید نموده است.

جهت دریافت قیمت کباب پزتابشی چیتا گرند روی شماره زیر کلیک کرده و مستقیم با کارخانه تماس بگیرید

33553414 – 086

1 سال ضمانت
10 سال خدمات پس از فروش
پشتیبانی 7 روز هفته
ارسال کالا به تمام نقاط

معرفی کالا

کباب پز تابشی چیتا گرند

کباب پز تابشی چیتا گرند محصول تابش استیلا امروزه به یک از مطرح ترین مدل های کباب پز در رستوران ها آشپزخانه های صنعتی ایران تبدیل شده است. شرکت مهر تابش استیلا با 40 سال سابقه و مخترع کباب پز تابشی، اقدام به تولید سریع ترین کباب پز تابشی با نام کباب پز تابشی چیتا گرند ، در ایران تولید نموده است. این شرکت به عنوان یک شرکت پیشتاز در زمینه تولید تجهیزات آشپزخانه در ایران فعالیت می کند و توانسته است با تکیه بر دانش و تجربه مهندسین خود، کباب پز تابشی چیتا گرند را به عنوان مطرح ترین و بهترین کباب پز تابشی ، به کشور های دیگر صادر کند.

مشخصات فنی

مشخصات فنی و ابعاد کباب پز تابشی چیتا گرند محصول تابش استیلا

 • طبخ کباب در فضای 150سانتی متری.
 • امکان پخت انواع کباب کوبیده.
 • پخت کباب آبدار و مغز پخت مورد پسند مشتری.
 • پخت بدون دود و سالم کباب.
 • جایگذاری آسان سیخ کباب برای پخت.
 • امکام تغییر و جابه جایی سیخ قبل از ورود به مرحله پخت.
 • مصرف گاز بسیار پایین و استفاده حداکثری از انرژی.
 • سینی مرتفع جهت کباب های پخته شده و در نتیجه راحتی اپراتور.
 • کاربری اسان جهت اپراتور.
 • قیمت بسیار مناسب.
 • تضمین کمیت و کیفیت در طبخ کباب.
 • دارای نشان استاندارد ملی ایران.

 

کباب پز تابشی چیتا گرند محصول تابش استیلا

نقد و بررسی کالا

تابش استیلا با بررسی مشکلات و درخواست های مشتریان خود پیرامون پخت کباب و بازخوردی که از محصولات قبلی گرفته است به سه نقطه اشتراک در درخواست ها رسیده است که عبارتند از:

 • نیاز به محصولی با ظرفیت پخت بیشتر و سرعت پخت بالاتر
 • نیاز به محصولی که با توجه به فضای اختصاص یافته به آشپزخانه ها کمترین فضا را اشغال کند.
 • با توجه به روند رو به رشد بهای انرژی و مخصوصا بهای گاز، محصولی با کمترین مصرف گاز ممکن و راندمان حداکثری تولید شود.

اجماع این سه نیاز در یک محصول کاری دشوار است، اما با افتخار اعلام می داریم، تابش استیلا کباب پز تابشی چیتا گرند را برای اولین بار در ایران طراحی و تولید کرد .

استفاده از کباب پز تابشی چیتا گرند

 • با استفاده از کباب پز تابشی چیتا گرنددر زمینه تعداد نفرات و نیروی کار حداقل 1 نفر و حداکثر 3 نفر صرفه جویی خواهد شد.
 • استفاده از کباب پز تابشی چیتا گرند باعث خواهد شد که کباب ها به صورت یکنواخت پخته شوند و دیگر شاهد کباب های سوخته و نپخته نباشید.
 • فرآیند طبخ کباب در این کباب پز ها بر اساس ظرفیت مجموعه بسیار کوتاه می باشد.
 • شما با یک ساعت استفاده از یک کباب پز تابشی چیتا گرند بین 650 تا 800 سیخ در ساعت را قادر به طبخ خواهید بود.
 • استفاده از کباب پز تابشی چیتا گرند باعث صرفه جویی بسیار زیاد در زمان و همچنین در هزینه خواهد شد. گاز مصرفی در این کباب پز ها بسیار ناچیز است به دلیل استفاده از سرامیک تکنولوژی تابشی هزینه و مقدار گاز مصرفی در این کباب پز ها ناچیز خواهد بود.
 • کباب پز تابشی چیتا گرند می تواند با استفاده از گاز شهری و گاز کپسول و همچنین برق شهری و برق باتری 12 ولت (تا 6 ساعت کار با باتری) فعالیت کند.
 • با استفاده از تکنولوژی به کار رفته در این کباب پز می توان سرعت حرکت سیخ ها در بین کوره ها را تغییر داد.

تعمیر و نگه داری کباب پز تابشی چیتا گرند
فرآیند تعمیر و سرویس دهی کباب پز تابشی چیتا گرند بسیار راحت بوده و قطعات بخش برقی و گازی آن به راحتی در تمامی فروشگاه های الکترونیک و تجهیزات گاز قابل تهیه می باشد.

در این دستگاه ها به هیچ عنوان از برد های الکترونیکی و دیجیتالی (که اخیراً بر روی دستگاه های مشابه و متفرقه نصب شده است) استفاده نشده است تا فرآیند کار و سرویس دهی آن بسیار راحت باشد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

معرفی مجموعه مهر تابش استیلا

“تابش استیلا” از واحدهای برتر صادراتی استان مرکزی می‌باشد. شرکت مهر تابش استیلا مخترع و تولیدکننده تخصصی تجهیزات آشپزخانه صنعتی استاندارد در کشوراست . این شرکت همگام با سایر بخش‌های صنعتی اقدام به ورود به بازارهای جهانی کرده است. قطعاً این مهم میسر نمی‌شد جز با به‌روز آوری محصولات ،ارتقا چشمگیر سطح کیفی و قیمت گذاری رقابتی که موجب متقاعد شدن طرف خارجی می‌گردد.

کباب پز تابشی با برند تابش استیلا حاصل 40 سال تلاش و تجربه مدیران شرکت مهر تابش استیلای اراک می‌باشد.

اهداف شرکت مهر تابش استیلا

ما بر آنیم این شرکت را چنان متحول کنیم تا با توسعه کارکنان و بهبود مستمر محصولات، خدمات، انعطاف پذیری و افزایش بازدهی ، در شمار معتبرترین و مشهورترین عرضه کنندگان تجهیزات تابشی آشپزخانه‌های صنعتی درآییم. مهرتابش استیلا مفتخر است :  انواع کباب پز تابشی اتوماتیک، کباب پزتابشی زرین، کباب پز تابشی ریلی، کباب پز تابشی چند منظوره (سالاماندر)، کباب پز تابشی خانگی ، سیخ شوی هگزاگونال، سرخ کن دو سبده ، فر پیتزا ریلی ، فر برنج تک پرسی ته چین ، سیخ گیر اتوماتیک کباب و تجهیزات آشپزخانه صنعتی و غذاپزی را بانام تجاری تابش استیلا در ایران تولید و به بازار عرضه نموده است.

تولید کباب پز تابشی در مهر تابش استیلا

کباب پز تابشی با برند تابش استیلا حاصل 40 سال تلاش و تجربه مدیران شرکت مهر تابش استیلای اراک می‌باشد.  دستگاه کباب پز تابشی اولین بار در ایران توسط این شرکت طراحی و اختراع شده است. پس از کسب گواهینامه ثبت اختراع و تأییدیه دانشگاه علوم پزشکی، تولید انبوه آن در دستور کار قرار گرفت.

نحوه خرید محصولات تابش استیلا

شما می‌توانید برای سفارش محصولات تابش استیلا با شماره‌های ارائه شده در همین سایت تماس بگیرد .تمام محصولات تولید شده در گروه مهر تابش استیلا دارا گارانتی، تائید وزارت بهداشت و نشان استاندارد می‌باشند. شما در هنگام خرید از خدمات پس از فروش 10 ساله نیز بهره‌مند خواهید شد.

سوالات متداول

کباب پزتابشی چیست؟

کباب پزتابشی را می توان یکی از جدیدترین ابداعات و اختراعات در زمینه طبخ و پخت کباب دانست. استفاده از این نوع کباب پز ها باعث شده است که روند طبخ و سرعت طبخ انواع کباب بیشتر شود. همچنین با استفاده از این نوع کباب پز ها دیگر ما شاهد کباب های سوخته و یا نپخته نخواهیم بود. کباب پزهای تابشی با استفاده از فرایند تابش انرژی گرمایی و ساطع کردن حرارت روی سطح کباب ها اقدام به طبخ آن‌ها می کند. امروزه انواع کباب پزهای تابشی در ایران تولید می شود. کباب پزتابشی اختراع و محصول شرکت مهر تابش استیلا بوده و اولین بار توسط جناب آقای حاج حمید رضا کربلایی ثبت اختراع و معرفی شده است . امروزه شرکت های زیادی در سطح ایران اقدام به تولید و فروش این محصول می کنند.


آیا کباب پز تابشی و استفاده از آن بی ضرر است؟

انواع کباب پز های تولید شده در شرکت مهر تابش استیلا کامل ایمن و دارای نشان استاندارد می باشند. کباب پزتابشی نه تنها بی ضرر بوده که بدون بود و بدون دود نیز می باشد. به دلیل تابش حرارت از بالا روی سطح کباب ها به این نوع کباب پز ها لقب کباب پز تابشی داده است. در این نوع کباب پز ها سرامیک ها به قدری داغ می شوند که حرارت را به سمت کباب ها پرتاب می کنند. در این حالت دمای سطح سرامیک ها به 1200 درجه سانتی‌گراد می رسد. در این نوع کباب پز ها خبری از استفاده از تابش های فرابنفش و تابش های مضر نیست.


آیا کباب پز تابشی استاندارد است؟

کباب پز تابشی تولید شده در شرکت مهر تابش استیلا کاملاً استاندارد بوده و به عنوان شاخص کباب پز تابشی استاندارد شناخته می‌شود. این شرکت موفق به دریافت نشان استاندارد از سازمان ملی استاندارد برای تمامی دستگاه های کباب پز تابشی خود (تمامی مدل‌های خانگی و صنعتی) شده است. همچنین نمونه های صادراتی نیز دارای استاندارد های بین المللی بوده و به عنوان کباب پز تابشی استانداردفروخته می شود. در حال حاضر مدل های مختلفی از کباب پز های تولید شده این شرکت در کشور های مختلف استفاده می‌شوند. با این حال در هنگام خرید کباب پز تابشی استاندارد حتماً دقت کنید که نشان استاندارد اصلی را داشته باشند چرا که امکان بروز حادثه بسیار بالا است. تنها کباب پز تابشی استاندارد در ایران تولیدی شرکت مهر تابش استیلا می باشد.


آیا کباب پز تابشی ایمن است؟

کباب پز تابشی در صورتی که دارای نشان استاندارد باشد کاملاً ایمن خواهد بود. در مدل های صنعتی از نوع شیر مخصوص استفاده می‌شود که درصورت افزایش و یا کاهش فشار گاز به صورت خودکار گاز ورودی به دستگاه قطع شود. همچنین مدل های اتوماتیک با استفاده از برق 12 ولت کار می کنند و حتی قابلیت کار با یک باتری 12 ولت را هم دارا هستند. در نتیجه استفاده از کباب پز تابشی در محیط های خانگی و رستورانی کاملاً بلامانع است. البته در هنگام استفاده باید به موارد ایمنی ذکر شده در دفترچه راهنمای محصول دقت شود.تمام کباب پز های تولید شده در مجموعه مهر تابش استیلا دارای نشان استاندارد می باشند.


آیا از گاز LPG می توان در کباب پز تابشی استفاده کرد؟

کباب پز تابشی تولید شده در شرکت مهر تابش استیلا می تواند هم با گاز شهری و هم با گاز کپسول LPG کار کند. فرقی نمی کند که کدام مدل از کباب پز های تابشی را تهیه کنید. فقط به یاد داشته باشید که به صورت پیش‌فرض کباب پز های تابشی ساخته شده توسط مهر تابش استیلا با گاز شهری تنظیم می شوند. پس بهتر است قبل از سفارش محصول خود اعلام کنید که با گاز LPG نیز کار کند. این نکته را به یاد داشته باشید که تهیه رگلاتور مخصوص گاز LPG می توانید به راحتی کباب پز خود را از گاز شهری به گاز LPG تغییر دهید.