کباب پز تابشی اتوماتیک برلیان و یاقوت – محصولات تابش استیلا

کباب پز تابشی اتوماتیک محصول شرکت مهر تابش استیلا است. تابش استیلا به‌عنوان یکی از بزرگ ‌ترین مجموعه‌های تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی ، انواع کباب پزتابشی ، کباب پزتابشی اتوماتیک ، کباب پز بدون دود ، کباب پزتابشی خانگی بدون دود ، کباب پز خانگی ، کته پز ریلی ، فر پیتزا ریلی ، سرخ کن دو سبده و غیره در نظر دارد محصولات و تجهیزات آشپزخانه صنعتی خود را به صورت کامل به مشتریان خود معرفی کند.

مشخصات محصول کباب پز تابشی اتوماتیک برلیان و یاقوت

نام : کباب پز تابشی اتوماتیک برلیان و یاقوت

سازنده : مهر تابش استیلا

ویژگی های محصول :

 • امکان پخت انواع کباب کوبیده
 • پخت کباب آبدار و مغز پخت
 • پخت بدون دود و سالم کباب
 • جایگذاری آسان سیخ کباب برای پخت
 • امکام تغییر و جابه جایی سیخ قبل از ورود به مرحله پخت
 • مصرف گاز بسیار پایین
مشخصات شرکت تابش استیلا

مهر تابش استیلا با 40 سال سابقه ، انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی شامل کباب پز تابشی ، فر پیتزا ریلی ، کته پز ریلی ، کباب پز تابشی خانگی، سیخ گیر اتوماتیک، سیخ شور هگزاگونال، سرخ کن دو سبده و کباب پز 12 سیخ رومیزی را با نام تجاری تابش استیلا در ایران تولید نموده است.

جهت دریافت قیمت کباب پزتابشی اتوماتیک روی شماره زیر کلیک کرده و مستقیم با کارخانه تماس بگیرید

33553414 – 086

1 سال ضمانت
10 سال خدمات پس از فروش
پشتیبانی 7 روز هفته
ارسال کالا به تمام نقاط

معرفی کالا

مهرتابش استیلا با 40 سال سابقه، مفتخر است کباب پز تابشی اتوماتیک- محصولات تابش استیلا ، فر پیتزا ریلی ، تجهیزات آشپزخانه صنعتی و غذاپزی را بانام تجاری تابش استیلا در ایران تولید و به بازار عرضه نموده است.

کباب پز تابشی اتوماتیک- محصولات تابش استیلا حاصل 40 سال تلاش و تجربه مدیران شرکت مهر تابش استیلای اراک می‌باشد.  دستگاه کباب پز تابشی اتوماتیک اولین بار در ایران توسط این شرکت طراحی و اختراع شده است و پس از کسب گواهینامه ثبت اختراع و تأییدیه دانشگاه علوم پزشکی، تولید انبوه آن در دستور کار قرار گرفت.


کباب پز تابشی اتوماتیک برلیان و یاقوت – محصولات تابش استیلا

کباب پز تابشی اتوماتیک- محصولات تابش استیلا در مدل های مختلف برای رستوران ها و غذاپزی های بزرگ و کوچک مناسب است.

این کباب پز های اتوماتیک با امکانات و ویژگی های زیر ارائه می شوند : 

 

 • امکان پخت انواع کباب کوبیده
 • پخت کباب آبدار و مغز پخت مورد پسند مشتری و پخت بدون دود و سالم کباب
 • جایگذاری آسان سیخ کباب برای پخت
 • امکام تغییر و جابه جایی سیخ قبل از ورود به مرحله پخت
 • مصرف گاز بسیار پایین و استفاده حداکثری از انرژی
 • سینی مرتفع جهت کباب های پخته شدهو در نتیجه راحتی اپراتور
 • کاربری اسان جهت اپراتور
 • قیمت بسیار مناسب و تضمین قیمت از لحاظ کمیت و کیفیت در برابر هر کباب پز دیگر
 • دارای نشان استاندارد ملی ایران

مشخصات فنی

کباب پز تابشی اتوماتیک برلیان و یاقوت – محصولات تابش استیلا

کباب پز تابشی اتوماتیک– محصولات تابش استیلا امروزه به یک از مطرح ترین مدل های کباب پز در رستوران ها آشپزخانه های صنعتی ایران تبدیل شده است. شرکت مهر تابش استیلا با 40 سال سابقه و مخترع کباب پز تابشی ، انواع مختلف کباب پز تابشی اتوماتیک را در ایران تولید کرده است .

کباب پز تابشی اتوماتیک برلیان و یاقوت – محصولات تابش استیلا
 • کباب آبدار و مغز پخت مورد پسند مشتری
 • پخت بدون دود و سالم کباب
 • سرعت بالای پخت کباب
 • قابلیت پخت انواع کباب
 • مصرف کم گاز کباب پز تابشی اتوماتیک
 • سادگی کار با کباب پز تابشی اتوماتیک و عدم نیاز به آشپز ماهر
 • حفظ سلامتی اپراتور کباب پز تابشی
 • کیفیت بالا و عدم خرابی کباب پز تابش استیلا
 • دارای شمارنده تعداد سیخ های کباب
 • مناسب برای تالار، رستوران، بیمارستان، هتل، پادگان، شرکت ها و…

انواع مختلف کباب پز تابشی اتوماتیک برلیان و یاقوت - محصولات تابش استیلا

انواع مختلف کباب پز تابشی اتوماتیک برلیان و یاقوت – محصولات تابش استیلا شامل موارد زیر می باشند :


 

کباب پز تابشی اتوماتیک- محصولات تابش استیلا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

“تابش استیلا” از واحدهای برتر صادراتی استان مرکزی می‌باشد. شرکت مهر تابش استیلا مخترع و تولیدکننده تخصصی تجهیزات آشپزخانه صنعتی استاندارد در کشوراست . این شرکت همگام با سایر بخش‌های صنعتی اقدام به ورود به بازارهای جهانی کرده است. قطعاً این مهم میسر نمی‌شد جز با به‌روز آوری محصولات ،ارتقا چشمگیر سطح کیفی و قیمت گذاری رقابتی که موجب متقاعد شدن طرف خارجی می‌گردد.

کباب پز تابشی با برند تابش استیلا حاصل 40 سال تلاش و تجربه مدیران شرکت مهر تابش استیلای اراک می‌باشد.

اهداف شرکت مهر تابش استیلا

ما بر آنیم این شرکت را چنان متحول کنیم تا با توسعه کارکنان و بهبود مستمر محصولات، خدمات، انعطاف پذیری و افزایش بازدهی ، در شمار معتبرترین و مشهورترین عرضه کنندگان تجهیزات تابشی آشپزخانه‌های صنعتی درآییم. مهرتابش استیلا مفتخر است :  انواع کباب پز تابشی اتوماتیک شامل کباب پز یاقوت ، کباب پز زرین و کباب پز تابشی ریلی، کباب پز تابشی چند منظوره (سالاماندر)، کباب پز تابشی خانگی ، سیخ شوی هگزاگونال، سرخ کن دو سبده ، فر پیتزا ریلی ، فر برنج تک پرسی ته چین ، سیخ گیر اتوماتیک کباب و تجهیزات آشپزخانه صنعتی و غذاپزی را بانام تجاری تابش استیلا در ایران تولید و به بازار عرضه نموده است.

تولید کباب پز تابشی در مهر تابش استیلا

کباب پز تابشی با برند تابش استیلا حاصل 40 سال تلاش و تجربه مدیران شرکت مهر تابش استیلای اراک می‌باشد.  دستگاه کباب پز تابشی اولین بار در ایران توسط این شرکت طراحی و اختراع شده است. پس از کسب گواهینامه ثبت اختراع و تأییدیه دانشگاه علوم پزشکی، تولید انبوه آن در دستور کار قرار گرفت.

نحوه خرید محصولات تابش استیلا

شما می‌توانید برای سفارش محصولات تابش استیلا با شماره‌های ارائه شده در همین سایت تماس بگیرد .تمام محصولات تولید شده در گروه مهر تابش استیلا دارا گارانتی، تائید وزارت بهداشت و نشان استاندارد می‌باشند. شما در هنگام خرید از خدمات پس از فروش 10 ساله نیز بهره‌مند خواهید شد.

سوالات متداول

کباب پزتابشی چیست؟

کباب پزتابشی را می توان یکی از جدیدترین ابداعات و اختراعات در زمینه طبخ و پخت کباب دانست. استفاده از این نوع کباب پز ها باعث شده است که روند طبخ و سرعت طبخ انواع کباب بیشتر شود. همچنین با استفاده از این نوع کباب پز ها دیگر ما شاهد کباب های سوخته و یا نپخته نخواهیم بود. کباب پزهای تابشی با استفاده از فرایند تابش انرژی گرمایی و ساطع کردن حرارت روی سطح کباب ها اقدام به طبخ آن‌ها می کند. امروزه انواع کباب پزهای تابشی در ایران تولید می شود. کباب پزتابشی اختراع و محصول شرکت مهر تابش استیلا بوده و اولین بار توسط جناب آقای حاج حمید رضا کربلایی ثبت اختراع و معرفی شده است . امروزه شرکت های زیادی در سطح ایران اقدام به تولید و فروش این محصول می کنند.


آیا کباب پز تابشی و استفاده از آن بی ضرر است؟

انواع کباب پز های تولید شده در شرکت مهر تابش استیلا کامل ایمن و دارای نشان استاندارد می باشند. کباب پزتابشی نه تنها بی ضرر بوده که بدون بود و بدون دود نیز می باشد. به دلیل تابش حرارت از بالا روی سطح کباب ها به این نوع کباب پز ها لقب کباب پز تابشی داده است. در این نوع کباب پز ها سرامیک ها به قدری داغ می شوند که حرارت را به سمت کباب ها پرتاب می کنند. در این حالت دمای سطح سرامیک ها به 1200 درجه سانتی‌گراد می رسد. در این نوع کباب پز ها خبری از استفاده از تابش های فرابنفش و تابش های مضر نیست.


کباب پز تابشی بهتر است یا کباب پز زغالی؟

مخترع و تولید کننده تخصصی کباب پز تابشی در ایران شرکت مهر تابش استیلا است. کباب پز تابشی به یکی از بهترین و مهم‌ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی و رستوران ها تبدیل شده است. تقریباً دیگر کباب پز های زغالی و منقلی در هیچ رستورانی استفاده می شود. دود حاصل شده از سوختن چربی ها و چکه کباب روی زغال ها سرطان زا بوده و این کباب پز ها دیگر استفاده نمی‌شوند. همچنین با توجه به گسترش شهرنشینی استفاده از کباب تابشی خانگی در خانه ها و آپارتمان ها به دلیل بدون دود بودن آن‌ها بسیار رواج پیدا کرده است. در نتیجه کباب پز زغالی دیگر مورد استفاده عموم مردم نیست.


قیمت کباب پز تابشی چقدر است؟

کباب پز تابشی در اندازه ها و ظرفیت های مختلف تولید می شود. نمونه های خانگی که با نام کباب پز تابشی خانگی به فروش می‌رسند بازه قیمتی متفاوتی دارند اما نمونه های اصلی و استاندارد آن‌ها کمتر از 2.5 میلیون تومان است (در زمان نگارش این مطلب). با این حال مدل های صنعتی و تجاری بازه های قیمتی متفاوتی را دارند. شما می توانید بر اساس نیاز و ظرفیت پخت خود کباب پز تابشی مد نظر خود را سفارش دهید. قیمت کباب پز تابشی با توجه به تنوع محصولات در تولیدکننده‌های فرعی در بازار متغیر است. به این نکته توجه کنید که شرکت مهر تلاش استیلا تولید کننده قدیمی و اصلی این نوع کباب پز ها در ایران است و قیمت های ارائه شده این مجموعه مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین در بازار ایران می باشد. البته مراقب باشید که بعضی کارگاه ها اقدام به تولید کباب پز های تقلبی با سرامیک های چینی کرده‌اند که با قیمتی بسیار کمتر به فروش می‌رسند.


بهترین مدل کباب پز تابشی برای استفاده در رستوران کدام است؟

بهترین مدل کباب پز تابشی مناسب بر اساس ظرفیت پخت رستوران ها مشخص می شود. اگر شما از آن دسته رستوران هایی هستید که در هر نوبت چیزی بین 200 تا 400 سیخ کباب طبخ کرده و به دست مشتری می دهید بهترین مدل کباب پز تابشی که ظرفیت طبخ ساعتی آن‌ها 400 الی 500 سیخ است برای شما مناسب است. اگر ظرفیت شما بیشتر از این مقدار است باید کباب پز مناسب تری تهیه کنید. کارشناسان و مشاوران مجموعه مهر تابش استیلا می توانند در خصوص انتخاب بهترین مدل کباب پز تابشی به صورت رایگان به شما مشاوره تلفنی و یا واتساپی بدهند.


مقدار گاز مصرفی در کباب پز تابشی چقدر است؟

کباب پز تابشی با توجه به مکانیسم و روش کاربردی آن، مقدار گاز مصرفی بسیار پایین خواهد داشت. در این نوع کباب پز ها گاز استفاده شده به بهترین حالت ممکن سوخته و بیشترین انرژی ممکن را تولید می‌کند. به همین دلیل دمای سطح سرامیک ها تا 1200 درجه سانتی‌گراد خواهد رسید. مقدار گاز مصرفی برای کباب پز های تابشی اتوماتیک با سرعت 1600 سیخ کباب در ساعت کمتر از 10 متر مکعب است.


حرارت تولید شده در کباب پز تابشی چقدر است؟

کباب پز تابشی گاز را در سرامیک های خود به صورت کامل می سوزاند. این فرآیند باعث می شود که دمای سطح سرامیک ها تا 1200 درجه سانتی‌گراد بالا برود. این کار باعث می‌شود که دمای ایجاد شده برای طبخ انواع کباب ها مناسب باشد. این دما باعث می شود که انواع کباب ها در کوتاه ترین زمان ممکن طبخ شده و آماده سرو باشند.


زمان پخت کباب در کباب پز تابشی چقدر است؟

کباب پز تابشی سریع ترین روش طبخ کباب را در بین تجهیزات آشپزخانه صنعتی دارد. معمولی ترین مدل کباب پز تابشی که مدل خانگی است توانایی طبخ 40 سیخ کباب کوبیده در ساعت (ظرفیت هر نوبت 8 سیخ) را دارد. این به این معنی است که هر سیخ کباب را می تواند در بازه زمانی حدود 10 دقیقه طبخ کند. با توجه به این موارد مدل های صنعتی و تجاری توانایی طبخ 400 الی 1600 سیخ کباب کوبیده را در یک ساعت دارا می باشند (هر مدل کباب پز تابشی ظرفیت و توانایی خاص خود را دارد). با توجه به این شرایط می توان گفت که زمان طبخ کباب در کباب پز های تابشی بسیار پایین بوده و سرعت طبخ این کباب پز ها بسیار بالا می باشد.


آیا کباب پز تابشی استاندارد است؟

کباب پز تابشی تولید شده در شرکت مهر تابش استیلا کاملاً استاندارد بوده و به عنوان شاخص کباب پز تابشی استاندارد شناخته می‌شود. این شرکت موفق به دریافت نشان استاندارد از سازمان ملی استاندارد برای تمامی دستگاه های کباب پز تابشی خود (تمامی مدل‌های خانگی و صنعتی) شده است. همچنین نمونه های صادراتی نیز دارای استاندارد های بین المللی بوده و به عنوان کباب پز تابشی استانداردفروخته می شود. در حال حاضر مدل های مختلفی از کباب پز های تولید شده این شرکت در کشور های مختلف استفاده می‌شوند. با این حال در هنگام خرید کباب پز تابشی استاندارد حتماً دقت کنید که نشان استاندارد اصلی را داشته باشند چرا که امکان بروز حادثه بسیار بالا است. تنها کباب پز تابشی استاندارد در ایران تولیدی شرکت مهر تابش استیلا می باشد.


آیا کباب پز تابشی ایمن است؟

کباب پز تابشی در صورتی که دارای نشان استاندارد باشد کاملاً ایمن خواهد بود. در مدل های صنعتی از نوع شیر مخصوص استفاده می‌شود که درصورت افزایش و یا کاهش فشار گاز به صورت خودکار گاز ورودی به دستگاه قطع شود. همچنین مدل های اتوماتیک با استفاده از برق 12 ولت کار می کنند و حتی قابلیت کار با یک باتری 12 ولت را هم دارا هستند. در نتیجه استفاده از کباب پز تابشی در محیط های خانگی و رستورانی کاملاً بلامانع است. البته در هنگام استفاده باید به موارد ایمنی ذکر شده در دفترچه راهنمای محصول دقت شود.تمام کباب پز های تولید شده در مجموعه مهر تابش استیلا دارای نشان استاندارد می باشند.